Tła fotograficzne

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom przy wynajmie Zaczarowanego Lustra

oferujemy Państwu w cenie do wyboru 3 rodzaje tła fotograficznego:

Dmuchana ściana LED

Kolor: biały , złoty lub srebrny

Wymiary: 3,1 x 2,3 m

Dmuchana ściana w kolorze białym lub złotym wykonana z wodoodpornego materiału i wyposażona w podświetlenie LED w kolorach: białym, czerwonym, różowym, fioletowym, niebieskim, zielonym i żółtym.

Dmuchana kabina LED

Kolor: biały

Wymiary: 2,4 x 2,4 x 2,4 m

Dmuchana kabina w kolorze białym wykonana z wodoodpornego materiału i wyposażona w podświetlenie LED w kolorach: białym, czerwonym, różowym, fioletowym, niebieskim, zielonym i żółtym.

Tła fotograficzne

Wykorzystanie ich podczas robienia zdjęć, pozwoli nadać fotografiom niepowtarzalnej atmosfery. Nasze tła na płótnie to sześć wyjątkowych wzorów, które odmienią każdą fotografię.

Dostępne motywy przedstawiają ściany w różnym stylu. Każde tło przenosi nas w inne miejsce. Dzięki nim fotografia może wynieść nas z sali weselnej albo balowej, wprost pod stary mur z czerwonej cegły, do eleganckiego wnętrza pałacu ze ścianami pokrytymi zdobieniami lub do drewnianej stodoły, w której podłoga pokryta jest słomą, a przez ściany z desek prześwituje słońce.

Osobom, które poszukują bardziej fantastycznych motywów, mamy do zaoferowania wzory takie jak róże, serce lub grafika 3D. Zarówno ściana złożona z róż, jak i piękna grafika przedstawiająca serce to romantyczne scenerie, zachęcające do zrobienia sobie zdjęcia z ukochaną osobą. Motyw 3D to nowoczesna grafika, która tworzy ciekawą iluzję optyczną, doskonale prezentującą się na fotografiach.

Jeśli szukasz ciekawej oprawy do zdjęć, nasze tła z pewnością przypadną Ci do gustu.

Wymiary: 1,6 x 2 m