O nas

Zaczarowane lustro – fotobudka jedyna w swoim rodzaju

Swoją oryginalność zawdzięcza niespotykanej konstrukcji. Chociaż przypomina zwykłe lustro, którego wielkość wynosi 60 cali, tak naprawdę pełni również funkcję aparatu. Żeby jeszcze bardziej upodobnić ją do zwierciadła, na przyjęcie wyposażymy ją w jedną z dwóch ram do wyboru. Pierwsza jest bardziej zjawiskowa, ma kolor starego złota i została pokryta zdobieniami. Druga, skromniejsza, nie ma zdobień i jest w kolorze srebra.

Dzięki niej możliwe jest wzbogacenie swojego przyjęcia o oryginalną atrakcję. Zwierciadło sprawdzi się dosłownie na każdej imprezie, zapewniając gościom wiele zabawy oraz okazję do robienie różnorodnych zdjęć. Prawdziwym hitem są żartobliwe animacje oraz komentarze lektora, które dodatkowo urozmaicają robienie zdjęcia. Fotografie mogą zostać spersonalizowane poprzez dodanie własnoręcznie wykonanego rysunku lub podpisu.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia poprzez personalizację wybranych elementów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.